Warning: Use of undefined constant P_WARNING - assumed 'P_WARNING' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser.class.php on line 404

Warning: Illegal string offset 'module' in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser.class.php on line 466

Warning: Illegal string offset 'func' in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser.class.php on line 466

Warning: Illegal string offset 'pid' in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser.class.php on line 466

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser.class.php on line 491

Warning: Illegal string offset 'module' in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser-qsa.class.php on line 195

Warning: Illegal string offset 'func' in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser-qsa.class.php on line 195

Warning: Illegal string offset 'pid' in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser-qsa.class.php on line 195

Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, string given in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser-qsa.class.php on line 73

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neptunsx/domains/edukacjawpolsce.pl/public_html/uri-parser-qsa.class.php on line 212
EDUKACJA - Uczelnie, studia, szkoły :: Szkoły, uczelnie, stypendia - Portal Edukacyjny
9 lutego 2015 
szukaj w serwisie: 
zaawansowane ::
szukaj w katalogu: 
zaawansowane
 
MENU GŁÓWNE
 
 
TEMATY
 
 
NASZE INICJATYWY
 
 
POLECAMY
 
 
Kierunki studiów
 
· Studia artystyczne
· Studia ekonomiczne
· Studia filologiczne
· Studia humanistyczne
· Studia informatyczne
· Zarządzanie i marketing
· Studia medyczne
· Studia pedagogiczne
· Studia prawnicze
· Nauki społeczne
· Studia techniczne
· Studia logistyczne
 
 
CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU EFEKTY
 

Misja

Dostarczanie szerokiej gamy informacji związanych z oświatą, wszystkim którzy tego potrzebują.

Wizja

Chcemy:
- by nasza nazwa kojarzyła się z rzetelnością i wiarygodnością,
- być najlepszym wydawnictwem edukacyjnym w Polsce w dziedzinie informacji,
- stworzyć największą w Polsce bazę danych na temat instytucji oświatowych - szkół: ponadgimnazjalnych, policealnych i
wyższych uczelni, urzędów związanych z edukacją, poradni psychologicznych, wydawnictw podręczników szkolnych i firm działających w branży oświatowej.
- dotrzeć z naszą ofertą do wszystkich ludzi, dla których nasze informatory będą kompendium wiedzy.

O Nas

Pogoń za wiedzą i gwałtowne zmiany na rynku edukacyjnym w Polsce powodują wielkie zapotrzebowanie na informacje dotyczące oferty edukacyjnej. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy pragną kontynuować naukę i poszerzać wiedzę. W tym celu stworzyliśmy "INFORMATORY EDUKACJA ”, które docierają do każdego zakątka kraju. Zadbaliśmy również o to, by informacje i prezentacje zawarte w informatorach były jednocześnie dostępne w wortalu edukacyjnym, który uruchomiliśmy w sierpniu 2005 roku. To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony osób, dla których Internet jest podstawowym źródłem informacji.  Można nas znaleźć pod adresami
www.Edukacja.net i www.EdukacjawPolsce.pl

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do prac wydawniczych. Współpracujemy również ze szkołami i uczelniami wyższymi, organizując wiele konkursów związanych z edukacją. Współorganizujemy także
Targi Szkół Wyższych EUROAKADEMIA.
Ciągle poszerzamy ofertę, inwestujemy w rozwój, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych odbiorców.

Oferta

Informator

Centrum EFEKTY jest wydawcą "INFORMATORÓW EDUKACJA”. Informatory te zawierają szczegółowy spis
uczelni, szkół policealnych, kursów i szkoleń, poradni psychologiczno-psychiatrycznych, oraz instytucji, których działalność związana jest z edukacją.
Podstawową zaletą jest fakt, że docieramy do szerokiej grupy odbiorców. Są to: uczniowie stojący przed wyborem nowej szkoły, osoby chcące doskonalić swoje umiejętności oraz kwalifikacje na kursach i szkoleniach, rodzice świadomi wagi dalszych decyzji edukacyjnych swoich dzieci jak, i poszukujący pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla nich, a ponadto dyrektorzy szkół i nauczyciele. Informator trafia również do urzędów związanych z edukacją, gdzie stanowi kompendium dla osób zajmujących się sprawami oświaty.

Dostarczane są BEZPŁATNIE do szkół, by jak największe grono osób mogło z nich skorzystać. Grafika, czcionka oraz rozkład informacji jest tak wykonany aby korzystanie z jego zasobów było łatwe, a każdy szybko znalazł Wiadomości, których szuka.
Wszystkich zainteresowanych zamieszczeniem prezentacji w naszych informatorach zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszymi doradcami lub dodania placówki poprzez nasz wortal edukacyjny.
Internet

Internet jest obecnie najszybciej rozwijającym się medium na świecie. Miliony osób korzysta z jego zasobów, a liczba internautów z dnia na dzień się powiększa.
Centrum dbając o jak najlepsze zaspokojenie potrzeb edukacyjnych swoich odbiorców prowadzi wortal edukacyjny
www.Edukacja.net i www.EdukacjawPolsce.pl.
W wortalu każdy znajdzie coś dla siebie a uczelnie, szkoły i inne placówki oświatowe otrzymają wiele możliwości prezentacji osiągnięć i ofert edukacyjnych.
 
Targi Edukacyjne

Centrum EFEKTY bierze udział w wielu targach edukacyjnych. Tam poznajemy opinie naszych odbiorców, dzięki czemu najlepiej spełniamy ich potrzeby.
Jako wydawca jesteśmy obecni na targach edukacyjnych, m. in. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi.

W dniach 21 – 22 kwietnia 2006 roku Wydawnictwo Edukacja w Polsce, działające w ramach Centrum EFEKTY wraz z firmą INTERSERVIS organizowało Targi Wyższych Uczelni EUROAKADEMIA, które odbyły się w Łodzi.
Podczas EUROAKADEMII odbyło się szereg imprez towarzyszących. Wśród nich cykl seminariów i wykładów dotyczących oferty szkół wyższych.

Targi Szkół Wyższych EUROAKADEMIA to również możliwość zapoznania się z działalnością naszego wydawnictwa, z możliwościami prezentacji w „Informatorach Edukacja” i w wortalu edukacyjnym
www.Edukacja.net i www.EdukacjawPolsce.pl. Każdy otrzymał również informacje o organizowanych przez nasze wydawnictwo konkursach. Wśród nich wymienić należy Konkurs SITA oraz Konkurs Stypendialny, w którym nagrodami dla zwycięzców są roczne stypendia.

Konkurs Stypendialny

Nasze Wydawnictwo jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Stypendialnego pod hasłem „Myślę globalnie, działam regionalnie”.

Celem konkursu jest uaktywnienie postawy społecznej młodzieży, inspirowanie jej do podejmowania różnego rodzaju działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorców zachowań.
Konkurs ten przeznaczony jest dla szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Uczestniczyć w nim może każda szkoła, której uczeń swoją postawą zasłużył się czymś szczególnym dla swojego regionu.
Nagrodą w konkursie są roczne stypendia (wrzesień-czerwiec) dla uczniów w wysokości 150 zł/miesiąc. Więcej informacji o konkursie znajdziecie w wortalu edukacyjnym.
Konkurs z SITĄ

SITA za e-mail

To hasło konkursu dla młodzieży, który po raz drugi Wydawnictwo Edukacja w Polsce przygotowało wraz z firmą SITA Sp. z o.o.
W ubiegłym roku po raz pierwszy młodzież korzystająca z informatorów „Edukacja w Polsce” mogła wygrać zestawy do nauki języków obcych SITA.
Laureatami w ubiegłorocznym konkursie zostali:
Marzena Zawada – uczennica XXV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi,
Marcin Hmielewski – uczeń Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie,
Marta Nowicka – studentka, odbywajaca praktyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego w Świdwinie.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, natomiast wszystkich, którzy chcieli by wygrać jeden z 10 zestawów SITA zapraszamy do wysyłania e-maili. Informacje o konkursie  - SITA za e-mail.

Zespół Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Karolina Lewandowska – dyrektor operacyjny. Jest absolwentką Ochrony Środowiska na Akademii Rolniczej im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu. Twórcza, pracowita, konsekwentna, o dużym poczuciu humoru. Wolnych chwil ma niewiele, ale gdy już je znajdzie to czyta. Zwiedza „niemodne” kraje Rumunię, Białoruś, Ukrainę... i pokazuje innym ich piękno.

Marek Florczyk - dyrektor ds. rozwoju. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, "kopalnia doskonałych pomysłów". Interesuje go kultura Dalekiego Wschodu. Doskonale czuje się w kuchni, jego specjalnością są przepyszne sałatki.

Hanna Sedlaczek - kierownik działu finansowo-księgowego. Poznanianka, zodiakalny bliźniak, prawdziwa księgowa "z krwi i kości". Lubi podróże małe i duże. Doskonali swoje umiejętności w pływaniu na desce z żaglem.

Marianna Gruszczyńska – kierownik działu sprzedaży. Z wykształcenia nauczycielka języka rosyjskiego. Obecnie w pełni realizuje się w sprzedaży, traktując drugi zawód jako odskocznię od codzienności. Wolne chwile spędza wraz z rodziną w domku nad jeziorem, a jej pasją stała się pielęgnacja ogrodu.

Łukasz Wata - grafik, w przeciwieństwie do innych członków Zespołu Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY szczytem  jego umiejętności kulinarnych jest zwykła jajecznica, którą i tak zazwyczaj przesoli bądź niedosoli ;). Jego hobby i pasją jest szeroko pojęta grafia komputerowa. W wolnych chwilach spełnia się artystycznie malując na komputerze (digital painting) oraz spotyka ze znajomymi. Uważa, że nie ma rzeczy, których nie można osiągnąć, dlatego wciąż stara się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Muzyka: stary polski rock. Filmy: Matrix, Skazany na Bluesa, Donnie Darko.

Karolina Rozpłoch - Kola, jak twierdzą jej rodzice, skrót od Karolina. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w WSUS w Poznaniu. Aktualnie poszerza horyzonty na studium podyplomowym Menedżer Produktu na AE. W życiu, jej zdaniem, najważniejsza jest rodzina. Fascynują ją inni ludzie, zwłaszcza Ci do lat 10. To z nimi dzieli pasję jaką są bajki. Nieodzowną częścią jej bytu jest muzyka, miła i przyjemna, na ogół niespokojna. Chciałaby zawsze brać przykład z tych, którzy osiągnęli więcej i pomagać tym, którym się jeszcze nie udało.  Marzenie do spełnienia w najbliższym czasie, nauczyć się języka rosyjskiego. 

Mariusz Florczyk - projektant-programista, absolwent Politechniki Poznańskiej. Twórczy, zaskakujący, pracowity z niepowtarzalnym poczuciem humoru. Jego zainteresowania są tak duże, że musiałby uruchomić osobny dział tematyczny aby przedstawić choć ich zarys.

Marcin Pera - redaktor, absolwent politologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbia poznawać ludzi, a wraz z nimi nowy-stary świat widziany ich oczyma. Interesuje się głównie słowem pisanym, ale uważa, że poznanie staje się najpełniejsze poprzez słuchanie.  Hobby: sport, muzyka, Kraków, góry, cisza.

Konsultanci:

Iwona Paczkowska - Interesuje się kulturą hiszpańską, literaturą rosyjską i sportem (troszkę z racji tradycji rodzinnych). Wolnych chwil ma niewiele, ponieważ wychowuje 5 letnią córkę, jednak zawsze znajdzie czas na dobrą lekturę

Łukasz Urbański - absolwent Socjologii Kultury Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Interesuje się aktualnymi procesami społeczno–polityczno–ekonomicznymi oraz przemianami kulturowymi w modernizującym się nowoczesnym świecie. W wolnych chwilach słucha muzyki kontestacyjnej lat osiemdziesiątych ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Grzegorza Ciechowskiego.

Szymon Nosal - jego pasją jest szeroko rozumiana motoryzacja, specjalista ds. deserów, nie odkryty mistrz patelni. Wolne chwile spędza czynnie nie lubi bezruchu. Jest to zasługa ukończonych studiów turystycznych bądź nieodpartej chęci poznania. Miłośnik kina akcji z uczestnictwem szybkich samochodów i pięknych widoków z wyróżnieniem filmu serii 007. Zawsze optymistyczny i uśmiechnięty!

Kontakt

Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

ul. Niegolewskich 19/4
60-233 Poznań
tel. (061) 657 94 74, fax (061) 641 70 80
e-mail:
biuro@Edukacja.net

Wykonanie: Pasikonik Reklama i PR Uwagi: Webmaster Kontakt: Redakcja O Wydawcy