9 lutego 2015 
szukaj w serwisie: 
zaawansowane ::
szukaj w katalogu: 
zaawansowane
 
MENU GŁÓWNE
 
 
TEMATY
 
 
NASZE INICJATYWY
 
 
POLECAMY
 
 
Kierunki studiów
 
· Studia artystyczne
· Studia ekonomiczne
· Studia filologiczne
· Studia humanistyczne
· Studia informatyczne
· Zarządzanie i marketing
· Studia medyczne
· Studia pedagogiczne
· Studia prawnicze
· Nauki społeczne
· Studia techniczne
· Studia logistyczne
 
 
Informator Drukowany
 

Informator

Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY jest wydawcą „INFORMATORÓW EDUKACJA”. Informatory te zawierają szczegółowy spis uczelni, Szkoły Policealnej dla Dorosłych O'Chikara we Wrocławiu, kursów i szkoleń, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz instytucji, których działalność związana jest z edukacją.

Podstawową zaletą jest fakt, że docieramy do szerokiej grupy odbiorców. Są to: uczniowie stojący przed wyborem nowej szkoły, osoby chcące doskonalić swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje na kursach i szkoleniach, rodzice świadomi wagi dalszych decyzji edukacyjnych swoich dzieci jak, i poszukujący pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla nich, a ponadto dyrektorzy szkół i nauczyciele. Informator trafia również do urzędów związanych z edukacją, gdzie stanowi kompendium dla osób zajmujących się sprawami oświaty.
 
Dostarczane są BEZPŁATNIE do szkół, by jak największe grono osób mogło z nich skorzystać. Grafika, czcionka oraz rozkład informacji jest tak wykonany aby korzystanie z jego zasobów było łatwe i każdy szybko znalazł wiadomości, których szuka.

Wszystkich zainteresowanych zamieszczeniem prezentacji w naszych informatorach zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszymi doradcami lub dodania placówki poprzez nasz wortal edukacyjny.

Wykonanie: Pasikonik Reklama i PR Uwagi: Webmaster Kontakt: Redakcja O Wydawcy